Naše UV triko na plavání s jedinečným designem pro každou sportovní příležitost Vám nabízí především UV ochranu 50+. Díky použitému jedinečnému materiálu rychle odvádí vlhkost od pokožky a v kombinaci s nanočásticemi stříbra poskytuje zároveň antibakteriální ochranu Vaší pokožky. 

Materiál Nano Ag obsahuje nesepratelné nanočástice stříbra, které zjišťují antibakteriálnost plavek hubením většiny bakterií včetně stafylokoka, množících se v běžných mokrých či vlhkých plavkách.


Revoluční materiál se stříbrem!

Podařilo se nám vyrobit materiál, který je natolik unikátní, že jsme se rozhodli, že již z jiného materiálu plavky, legíny ani obleky pro mořské panny a fishboye šít nebudeme. Leda bychom vymysleli ještě něco lepšího, ale to si nyní neumíme představit. 😊 Tento materiál byl vyvinut přímo pro Lucky Swim, proto z něj můžete zakoupit pouze naše produkty. 

V čem je materiál Nano Ag unikátní?

  • Obsahuje nesepratelné nanočástice stříbra. Slovo „nesepratelný“ je naprosto klíčové, protože nedostatkem většiny materiálů se stříbrem je právě to, že se stříbro v průběhu času vypere a materiál tak ztrácí na kvalitě.
  • Antibakteriální efekt – stříbro je přírodní bezpečné antibiotikum, jehož částice ovlivňují metabolismus bakterií potlačením jejich dýchání a tím je likvidují. Nanočástice stříbra zajišťují antibakteriálnost plavek hubením většiny bakterií včetně stafylokoka, množících se v běžných mokrých či vlhkých plavkách. Již tedy nemusíte být obavy z kvasinek, zánětů.
  • Fresh efekt – speciální výrobní technologií vzniká mikrovlákno s průřezem, jenž má na povrchu podélné drážky, které zajišťují odvádění vlhkosti od pokožky na povrch výrobku, kde se odpaří. Díky tomu materiál působí nadále svěže a nezapáchá.
  • UV efekt 50+ – povrchová úprava mikrovláken UV filtrem- “full dull“ snižuje teplotu pod povrchem látky a zabraňuje nežádoucímu prostupu záření k pokožce. Tato povrchová úprava je trvalá a nelze ji odstranit praním. Materiál tak nejen chrání pokožku před UV zářením, ale zajišťuje také teplotní komfort. Kvalita účinku je podložena certifikací.

Výrobky dosáhly nejvyšší kvality Grade AAAAA.