Vyslyšeli jsme spoustu vašich proseb a otevíráme půjčovnu kostýmů a monoploutví. Můžete si nyní tedy snadno půjčit kostým mořské panny či monoploutev. Stačí vyplnit poptávkový formulář níže a my se s vámi spojíme a doladíme detaily.

Pro individální cenovou nabídky pro skupiny, plavecké školy a fotografy využijte, prosím, email pujcovna@luckyswim.cz

Budeme se těšit! :-)

Ceník půjčovného monoploutví a kostýmůZasíláme i na adresu
Pro každého kdo má naši prodejnu z ruky nebo nemá čas si kostýmek a monoploutev vyzvednout je tu Zásilkovna.
Půjčené věci vám zašleme na požadované datum, v zásilce bude i štítek na zaslání věcí zpět z vaší nejbližší Zásilkovny. Nemusíte však spěchat hned z letiště, auta či narozenin balíček poslat. Následující den po termínu půjčovného vám neúčtujeme, abyste měli čas nám balíček v klidu poslat zpět.
Monoploutve i kostýmy odesílejte zpět zcela suché!

Vratná kauce
Kauce činí 2000,- a spolu s půjčovným je splatná před odesláním balíčku. Vracíme ji ihned po obdržení vrácené zásilky.

Pokud vrátíte ploutev poškozenou a v horším stavu než jste ji obdrželi, bohužel budeme muset z kauce odečíst poměrnou část, jsme si však vědomi běžného používání.

Proto důrazně doporučujeme:

S monoploutví a oblekem neskákejte a nešoupejte se po drsném povrchu. V bazénu, v moři, v jezeře ani v rybníku se nesnažte stát na špičkách monoploutve. Po použití vymáchejte/osprchujte v pitné vodě a sušte odděleně kostým a monoploutev. Můžete i prát v pračce max. na 40°C/1000 otáček.

Materiál je odolný oděru při běžném používání. Ale při mechanickém odíraní se plavkovina i neopren může prodřít.

Upozorňujeme, že kostýmy a monoploutve z půjčovny jsou použité (vyprané a vydezinfikované). Pokud chcete zcela nový a nepoužitý kostým s monoploutví, doporučujeme objednat nový set.