Cenově výhodný set se skládá z kostýmu mořské panny, monoploutve a plavek.

Kostým mořské panny vyniká propracovaným designem, na kterém si dáváme velmi záležet. Základním rysem obleku je jeho spodní část ve tvaru ploutve delfína.

Naše monoploutev přirozeně napomáhá plavacímu stylu delfín a bezpečně bez zatěžování kloubů a bederní páteře, umožňuje plavání pod vodou. Tajemství zdravotně vhodné monoploutve tkví v přichycení nohou plavce přímo k listu ploutve.

Mermaiding je nádherný sport, při kterém si nechceme hlídat, zda plavky drží tam, kde mají. Proto jsme s designéry vyvinuli horní díl plavek tak, aby perfektně seděl i při náročném plavání. Vybrat si můžete ze dvou druhů, se zavazováním za krk s odhalenými rameny a dále rafinovaným řešením přes jedno rameno.


Revoluční materiál se stříbrem!

Podařilo se nám vyrobit materiál, který je natolik unikátní, že jsme se rozhodli, že již z jiného materiálu plavky, legíny ani obleky pro mořské panny a fishboye šít nebudeme. Leda bychom vymysleli ještě něco lepšího, ale to si nyní neumíme představit. 😊 Tento materiál byl vyvinut přímo pro Lucky Swim, proto z něj můžete zakoupit pouze naše produkty. 

V čem je materiál Nano Ag unikátní?

  • Obsahuje nesepratelné nanočástice stříbra. Slovo „nesepratelný“ je naprosto klíčové, protože nedostatkem většiny materiálů se stříbrem je právě to, že se stříbro v průběhu času vypere a materiál tak ztrácí na kvalitě.
  • Antibakteriální efekt – stříbro je přírodní bezpečné antibiotikum, jehož částice ovlivňují metabolismus bakterií potlačením jejich dýchání a tím je likvidují. Nanočástice stříbra zajišťují antibakteriálnost plavek hubením většiny bakterií včetně stafylokoka, množících se v běžných mokrých či vlhkých plavkách. Již tedy nemusíte být obavy z kvasinek, zánětů.
  • Fresh efekt – speciální výrobní technologií vzniká mikrovlákno s průřezem, jenž má na povrchu podélné drážky, které zajišťují odvádění vlhkosti od pokožky na povrch výrobku, kde se odpaří. Díky tomu materiál působí nadále svěže a nezapáchá.
  • UV efekt 50+ – povrchová úprava mikrovláken UV filtrem- “full dull“ snižuje teplotu pod povrchem látky a zabraňuje nežádoucímu prostupu záření k pokožce. Tato povrchová úprava je trvalá a nelze ji odstranit praním. Materiál tak nejen chrání pokožku před UV zářením, ale zajišťuje také teplotní komfort. Kvalita účinku je podložena certifikací.

Výrobky dosáhly nejvyšší kvality Grade AAAAA.