Nejčastější otázky a odpovědi

Nejčastější otázky a odpovědi

Máte nějaký dotaz k mermaidingu, materiálům nebo kurzům? Mrkněte na nejčastější otázky. Pokud v nich nenajdete svoji odpověď, neváhejte se na nás obrátit. :-)

JAK FUNGUJE MONOPLOUTEV

Speciálně vyvinutá monoploutev zajišťuje lepší soužití plavce s ploutví a současně chrání pohybový aparát před přetížením. Noha je k monoploutvi pevně fixovaná tzv. “botičkou”, která je tvořena dvěma popruhy a fixuje tak chodidlo ze strany nártu a zároveň je kryta oblast Achillovy paty. Díky tomu může plavec využít co nejlepší přenos sil při “delfínovém kopnutí”.

CO JE TO MERMAIDING

Mermaiding je krásný sport plný zábavy, barev a radosti. Mermaiding je plavání s monoploutví v obleku mořské panny či fishboys. Je to kouzelný a zároveň dobrodružný svět. Plaváním s monoploutví spojujete dohromady posilování hlavních svalů na těle, díky zdravému pohybu nazývaném delfíní kopnutí a zároveň si užijete spoustu zábavy. Mermaiding je sport širokých možností a stále není plně objeven a prozkoumán. Rádi bychom Vás tímto kouzelným světem provedli a podělili se s vámi o nádherné zážitky ze světa mořských víl a fishboys.