Kréta s nádechem Karibiku  Mermaid camp 2023, 8 nocí

Kréta s nádechem Karibiku Mermaid camp 2023, 8 nocí

Slunná Kréta, bohatý program, výlety, a hlavně výuka mermaidingu! Napadá vás snad lepší plán na letní prázdniny? Od 25. července do 2. srpna si opět budeme užívat nádherné soukromé vily s bazénem, nejkrásnějších pláží Kréty, kamarádů a moře zábavy. 


Velikonoční mermaid Camp 2023 s výletem do Disneylandu- OBSAZENO

Velikonoční mermaid Camp 2023 s výletem do Disneylandu- OBSAZENO

Velikonoční prázdniny nabité zábavou a nezapomenutelnými zážitky? To je další camp s Lucky Swim! 

Dva dny v Paříži a tři dny v Kutné Hoře. 
Disneyland, Eiffelova věž, Champs-Élysées , Vítězný oblouk, a po příletu bydlení v Muzeum Lega, spousta mermaidingu, bobová dráha a motokáry. 

Nevynecháme ani tradiční velikonoční přípravu, kterou zakončí dobrodružná Velikonoční bojovka O zlaté vejce.


Příměstský tábor „ Ztracený duch moře" 3. - 7. července

Příměstský tábor „ Ztracený duch moře" 3. - 7. července

O letních prázdninách se opět potkáme v Říčanech na příměstském táboře, prvním příměstským táborem letošního léta nás provede téma „ Ztracený duch moře" . Budeme sportovat, trénovat základy mermaidingu (program je přizpůsobený pro úplné nováčky i pokročilé víly a fishboye).


Letní sportovní tábor s mořskými vílami na Jižní Moravě 1. - 8. července

Letní sportovní tábor s mořskými vílami na Jižní Moravě 1. - 8. července

Letní prázdniny budou patřit mořským vílám a princům. Hned na jejich začátku se vypravíme na pobytový tábor na Jižní Moravu, kde si budeme užívat dobrodružství, plavání, kamarády a krásnou přírodu.

Nabitý program zpestříme návštěvou Aqualandu Moravia, výletem na Nové Mlýny a celotáborovou hrou s názvem Šifra víly Leontýny. 


Příměstský tábor „ Osud smutné perly"  7. - 11. srpna

Příměstský tábor „ Osud smutné perly" 7. - 11. srpna

O letních prázdninách se opět potkáme v Říčanech na příměstském táboře, druhým příměstským táborem letošního léta nás provede téma „ Osud smutné perly" . Budeme sportovat, trénovat základy mermaidingu (program je přizpůsobený pro úplné nováčky i pokročilé víly a fishboye).


Příměstský tábor „Mořští koníci a kde je najít"  14. - 18. srpna

Příměstský tábor „Mořští koníci a kde je najít" 14. - 18. srpna

O letních prázdninách se opět potkáme v Říčanech na příměstském táboře, třetím příměstským táborem letošního léta nás provede téma „Mořští koníci a kde je najít" . Budeme sportovat, trénovat základy mermaidingu (program je přizpůsobený pro úplné nováčky i pokročilé víly a fishboye).


Příměstský tábor „Ztracená královna moři"  21. - 25. srpna

Příměstský tábor „Ztracená královna moři" 21. - 25. srpna

O letních prázdninách se opět potkáme v Říčanech na příměstském táboře, čtvrtým příměstským táborem letošního léta nás provede téma „Ztracená královna moři" . Budeme sportovat, trénovat základy mermaidingu (program je přizpůsobený pro úplné nováčky i pokročilé víly a fishboye).