STAŇ SE MOŘSKOU VÍLOU NEBO PRINCEM!

Vítejte ve světě mořských pannen a fishboys! Kdo z nás nikdy nesnil o tom být na chvíli mořskou vílou nebo se jen tak volně potápět v hlubokém oceánu? Je čas začít plnit sny sobě i svým dětem a proto bychom Vám rádi ukázali tento pohádkový svět plný barev, zábavy a pohybu.

Stačí k tomu monoploutev a případně kostým mořské panny nebo fishboye. V Lucky Swim pro děláme maximum pro to, aby byly obleky a monoploutve nejen krásné, ale také funkční a napomáhaly správnému, zdravému pohybu. Vyrábíme monoploutve ve spolupráci s ortopedy, fyzioterapeuty a mistryní světa v plavání s monoploutví.

Kostýmy mořských pannen, plavky, legíny, pak šijeme z revolučního sportovního materiálu, který jsme obohatili o stříbro, které zajišťuje, že se v plavkovině nepřemnoží bakterie ani viry. Naše materiály je navíc možné bezpečně prát i v pračce.

MGR. ZUZANA JAROŠOVÁ, FYZIOTERAPEUTKA

“Botička” je tvořena dvěma popruhy, které fixují chodidlo ze strany nártu tak, aby plavec mohl využít co nejlepší přenos sil při “delfínovém kopnutí”. Zároveň je kryta oblast Achillovy šlachy v dostatečné výšce tak, aby nedocházelo k jejímu dráždení při plantární flexi, což by mohlo vést např. k mechanické iritaci šlachy a následnému přetížení.

NAŠE MOŘSKÉ PANNY A FISHBOYS

Náš malý mořský tým. Představujeme Vám Michalku, Vojtu, Adama, Monču, Aničku, Justýnku, Elinku a Terezku.

TÝM LUCKY SWIM

Bez týmu profesionálů to nejde a proto se na projektu podílí světové špičky. Seznamte se se Zuzkou, Tomem, Honzou, Zuzkou, Míšou a Markem.

NAPSALI O NÁS...