Plaveme v tom spolu! Aneb mořské víly Na Fialce


V sobotu 16. listopadu v centru Na Fialce, jsme si pro Vás připravili zábavné odpoledne plné mořských víl a fishboys.

U bazénu budou probíhat lekce mermaidingu, hry nejen ve vodě, soutěže o hodnotné ceny od Lucky Swim, fotokoutek i focení pod vodou.

V prostoru u kina, které se nachází jedno patro nad, bazénem vystoupí skupina Fine Kids, která pro vás zazpívá, dále pro vás bude připravené malé občerstvení, stánek s našimi výrobky, vyrábění pro děti s tématikou mořského světa a v neposlední řadě si budete moci zakoupit i náramky z minerálů od Klubu svobodných matek.

Kolem Klubu svobodných matek se totiž točí celé odpoledne. Vstupné, které vybereme, poputuje právě této neziskové organizaci. Peníze půjdou na podporu maminek samoživitelek, kterým Klub pomáhá s úhradou školních obědů, zájmových kroužků a jiných tíživých plateb, které maminky trápí a jinak si je nemohou dovolit.

Dlouho jsme hledali aktivitu, kterou bychom rádi podpořili. S ředitelkou Klubu paní Danou Pavlouskovou jsme si hned na první schůzce padli do noty. Pomoc Klubu je konkrétní, prověřená a efektivní. Neplýtvají vybranými penězi na mediální kampaně a známé osobnosti.

Program:

Začátek programu je ve 14:00

  • 14:15 start ukázkové lekce mermaidingu pro děti 6-10 let (na lekci se registrujte na info@luckyswim.cz)
  • 15:15 start ukázkové lekce mermaidingu 10-13 let (na lekci se registrujte na info@luckyswim.cz)
  • 16:15 start ukázkové lekce mermaidingu teen a dospělí (na lekci se registrujte na info@luckyswim.cz)

V 15:00 a v 16:00 vám naše hlavní instruktorka Zuzka Svozilová předvede, jak plave opravdová mořská víla!

V bazénu bude připraven i fotograf Petr Kleiner, vítěz Czech Press Photo, který vám udělá krásnou fotku v obleku mořské víly nebo fishboye. Tato fotka není v ceně vstupu a stojí 350,- Kč, a to včetně úprav, zapůjčení obleku, horního dílu plavek a monoploutve.

Další foto si můžete udělat ve fotokoutku z prostředí podmořského světa víly Ariel, obleky, horní díly plavek, monoploutve i přehršel rekvizit na vás budou čekat také u bazénu.

Během celého programu bude pro děti i dospělé připravena spousta her a soutěží v prostředí bazénu i v prostoru před kinem. Vyhrát můžete kompletní sety mořské víly, samostatné obleky s monoploutví, deky mořské víly, osušky, bagy a mnoho dalších cen.

Čekat na vás bude i Ježíškova dílna. Vybrali jste na místě své ratolesti dárek k Vánocům, ale nezvládnete ho odnést nenápadně domů? Stačí zanechat nám váš email, my už vám ke konkrétnímu produktu zašleme platební podklady a doručení na vybranou adresu budete mít zdarma.

Produkty Lucky Swim budou k zakoupení i na místě, s vhodným výběrem velikostí a střihů vám rádi pomůžeme.

Konec programu u bazénu je v 17:00, v prostoru u kina až v 18:00.

Upozorňujeme návštěvníky, že z technických důvodů nebude možné na akci platit kartou!