Mikulášské tvoření

Mikulášské tvoření

Chceš si vyrobit krásnou korunku mořské víly? Dárek pro maminku pod stromeček? a nebo jen tak nasát vánoční atmosféru a udělat si fotku v kostýmu mořské panny v obchodu Lucky Swim?

Těšíme se na tebe!

Neděle 4. 12. Od 13:00 do 18:00.

Vstup zdarma.


Podzimní mermaid camp v Jizerských horách - Již proběhlo!

Podzimní mermaid camp v Jizerských horách - Již proběhlo!

Po loňském, úspěšném, podzimním mermaid campu v Krkonošském Černém dole, jsme se rozhodli navázat a podzimní prázdniny opět strávit na čerstvém vzduchu. Tentokrát v Jizerských horách a navíc s bombasticky nabitým programem. 

Mermaiding, lanový park, Babylon Liberec, Iqlandia, Ještěd a Zoo Liberec? Jedině s Lucky Swim! 


Napsali o nás...

Napsali o nás...

Haló noviny se zabývaly tématem sportování dětí. Jsme potěšeni, že je zaujal právě mermaiding, který je vhodný i pro děti, které sportovat nechtějí. Mermaiding totiž děti nevnímají jako sport, ale jako zábavu a ještě přitom zdravým pohybem posilují celé tělo. V Lucky Swim mermaidingu rozumíme a můžeme se pochlubit jedinečnou monoploutví, kterou jsme vyvinuli spolu s ortopedy, fyzioterapeuty a mistryní světa v plavání s monoploutví.


Napsali o nás

Napsali o nás

O mermaiding se zajímají i v časopisu Trendy zdraví... A vědí proč. Těžko budete hledat sport, který nevypadá jako sport, děti baví, nezatěžuje pohybový aparát, může ho dělat kdokoliv bez ohledu na váhu a navíc posiluje celý pohybový aparát!


Již jen to nejlepší...

Již jen to nejlepší...

Podařilo se nám vyrobit materiál, který je natolik unikátní, že jsme se rozhodli, že již z jiného materiálu plavky, legíny ani obleky pro mořské panny a fishboye šít nebudeme. Leda bychom vymysleli ještě něco lepšího, ale to si nyní neumíme představit. 😊 Tento materiál byl vyvinut přímo pro Lucky Swim, proto z něj můžete zakoupit pouze naše produkty. 


Příměstské tábory Říčany - Již proběhlo!

Příměstské tábory Říčany - Již proběhlo!

Pořádáme sportovní příměstské tábory pro všechny holky a kluky, kteří mají rádi plavání, zábavu a pohyb v přírodě. Jako bonus si můžete vyzkoušet plavání s monoploutví, kterou vám rádi půjčíme. :-) Užijeme si společně nejen zábavu, ale také se děti naučí, jak si pomoci ve vodě v případě nesnází a zdokonalí se v plavání.


Napsali o nás...

Napsali o nás...

Jaké to je plavat jako mořská víla se zajímali v časopisu Miminko. Moc nás těší, že se na nás obrátili a zaujaly naše produkty. Na kvalitě si dáváme velmi záležet. Materiál plavek  a kostýmů mořských pannen je obohacen o stříbro, které zajišťuje, že se bakterie a viry drží od našich materiálů dál. :-)
Monoploutve vyrábíme po dlouhém vývoji za asistence ortopedů, fyzioterapeutů a mistryně světa v plavání s monoploutví. Pohyb je tak bezpečný, účinný a samozřejmě rychlý. :-)


Napsali o nás

Napsali o nás

Spolupráce se Zuzkou Svozilovou, která je mistryní světa v plavání s monoploutví, je pro nás velkým potěšením. Kromě ortopedů a fyzioterapeutů to byla právě ona, s kým jsme mohli konzultovat vývoj monoploutve, která je jedinečná svým provedením, ale také pozitivními dopady na zdravé plavání. Těší nás, že i ona vnímá naši spolupráci pozitivně.
Více v Blesku pro ženy...


Mermaid Camp 2022 – Mořské víly a bájná Kréta - Již proběhlo!

Mermaid Camp 2022 – Mořské víly a bájná Kréta - Již proběhlo!

Již legendární mermaid camp u moře, tentokrát na Krétě! :-)

Kdy: Odlet v pátek 15. července v 8:45 z pražské Ruzyně. Návrat 23. července. 

Camp bude v krásné vesičce Kavros, kde na nás bude čekat soukromá vila s apartmány, venkovním zázemím a velkým bazénem. Nedaleko se nachází i krásné písčité pláže, které patří k těm nejoblíbenějším na ostrově.


Novinka - legíny Lucky Swim!

Novinka - legíny Lucky Swim!

Hurááá! Jsou tady! Legíny Lucky Swim jsou odměnou pro vaši pokožku. Díky obsahu nanostříbra usnadňují regeneraci kůže, jsou antibakteriální a i při sportu eliminují nežádoucí mikroby. Freshefekt, s UV 50+ vám v nich nikdy nebude horko, odolné proti oděru, neprosvítají, kvalitní nesepratelný potisk, dokonale jemné!