Naše legíny jsou vyrobené z unikátního českého materiálu Nano Ag. Díky obsahu nesepratelného nanostříbra v úpletu naše legíny pomáhají chránit kůži a usnadňují hojení. Tento efekt taktéž zabraňuje poškození a podráždění pokožky a je vhodný pro exematiky. Jsou velice odolné oděru a díky kvalitnímu sublimačnímu potisku je design prakticky nesepratelný. UV faktor 50+ zajistí, aby Vám v nich nikdy nebylo horko. Legíny Lucky Swim jsou nejvyšším komfortem pro zdravou pokožku, bezpečný a jemný materiál využíváme i pro děti trpící nemocí motýlích křídel. Kůže je náš největší orgán, legíny Lucky Swim jej budou hýčkat.

Hledáte-li tedy dívčí nebo dámské, sportovní, barevné, třpytivé, ale hlavně kvalitní legíny, které jsou navíc velmi pohodlné a přátelské pro pokožku, tak jste u nás správně. Legíny mořská panna. Jistě se vám bude líbit i design legín - mořská panna, které se hodí i k plavkám ve stejném designu. Stejně tak najdete ve stejném provedení kostým mořské panny.


Revoluční materiál se stříbrem!

Podařilo se nám vyrobit materiál, který je natolik unikátní, že jsme se rozhodli, že již z jiného materiálu plavky, legíny ani obleky pro mořské panny a fishboye šít nebudeme. Leda bychom vymysleli ještě něco lepšího, ale to si nyní neumíme představit. 😊 Tento materiál byl vyvinut přímo pro Lucky Swim, proto z něj můžete zakoupit pouze naše produkty. 

V čem je materiál Nano Ag unikátní?

  • Obsahuje nesepratelné nanočástice stříbra. Slovo „nesepratelný“ je naprosto klíčové, protože nedostatkem většiny materiálů se stříbrem je právě to, že se stříbro v průběhu času vypere a materiál tak ztrácí na kvalitě.
  • Antibakteriální efekt – stříbro je přírodní bezpečné antibiotikum, jehož částice ovlivňují metabolismus bakterií potlačením jejich dýchání a tím je likvidují. Nanočástice stříbra zajišťují antibakteriálnost plavek hubením většiny bakterií včetně stafylokoka, množících se v běžných mokrých či vlhkých plavkách. Již tedy nemusíte být obavy z kvasinek, zánětů.
  • Fresh efekt – speciální výrobní technologií vzniká mikrovlákno s průřezem, jenž má na povrchu podélné drážky, které zajišťují odvádění vlhkosti od pokožky na povrch výrobku, kde se odpaří. Díky tomu materiál působí nadále svěže a nezapáchá.
  • UV efekt 50+ – povrchová úprava mikrovláken UV filtrem- “full dull“ snižuje teplotu pod povrchem látky a zabraňuje nežádoucímu prostupu záření k pokožce. Tato povrchová úprava je trvalá a nelze ji odstranit praním. Materiál tak nejen chrání pokožku před UV zářením, ale zajišťuje také teplotní komfort. Kvalita účinku je podložena certifikací.

Výrobky dosáhly nejvyšší kvality Grade AAAAA.