Mermaiding je krásný sport plný zábavy, barev a radosti. Mermaiding je plavání s monoploutví v obleku mořské panny či fishboys. Je to kouzelný a zároveň dobrodružný svět. Plaváním s monoploutví spojujete dohromady posilování hlavních svalů na těle, díky zdravému pohybu nazývaném delfíní kopnutí a zároveň si užijete spoustu zábavy. Mermaiding je sport širokých možností a stále není plně objeven a prozkoumán. Rádi bychom Vás tímto kouzelným světem provedli a podělili se s vámi o nádherné zážitky ze světa mořských víl a fishboys.

Plaveme v bazénech v: Praze, Říčanech, Neratovicích, Pardubicích a mnoha dalších místech. Většinou začínáme v září / říjnu, ale můžete se k nám přidat i během roku. Také pořádáme příměstské tábory a dokonce se chystáme na podzimní camp! Pro lektory máme kurzy, kde je naučíme techniku, aby i oni mohli trénovat mořské panny a fishboys.


Kurz mermaidingu v Říčanech

Kurz mermaidingu v Říčanech

Pravidelný kurz mermaidingu pro děti v Říčanech

V lednu 2023 pro vás opět spustíme oblíbené kurzy Mermaidingu v Centru Na Fialce, které budou probíhat většinou každou následující neděli až do dovršení vybraného počtu hodin, podrobnosti v systému Auksys níže.

Pokud by se k nám Vaše malá víla nebo fishboy chtěli přidat, pak ho mezi sebou rádi přivítáme ve skupince pro začátečníky.


Mermaiding v Bílovci

Mermaiding v Bílovci

Mermaiding nedaleko polských hranic s krásnou Barborou Peschovou pro děti 5-15 let. Paní Peschová pořádá velkou spoustu akcí, kde se nejen malé mořské víly mohou zůčastnit například focení pod vodou nebo si zkusit mermaiding v rámci kurzu pro malé modelky. 

Doporučujeme sledovat :)


Kurz mermaidingu v Neratovicích

Kurz mermaidingu v Neratovicích

Pravidelný kurz mermaidingu pro děti v Neratovicích si od září 2022 přebírá spolupracujicí rodinný klub Myšák.

Od 23. 9. probíhá každý pátek od 15:00 v bazénu Neratovice.

Kurz má celkem 12 lekcí (1 lekce 30 minut).

Cena kurzu je 3.720,- 

Věková kategorie: 6-12 let.


Mermaiding v Kravařích u Opavy

Mermaiding v Kravařích u Opavy

Ve své plavecké škole Šupinka pořádají skvělé instruktorky Radka Malchárková a Markéta Bartošová mimo jiné i hodiny mermaidingu. Jsou to certifikované lektorky Lucky Swim a plavou právě s ploutvičkami a kostýmy naší značky.

Veškeré informace o jejich hodinách mermaidingu najdete:

https://www.plavanisupinka.cz/mermaiding/


Mermaiding Bruntál/Přerov/Olomouc

Mermaiding Bruntál/Přerov/Olomouc

FINFÁRIUM! To je mermaiďácká plavecká škola mořských víl Katky a Aničky Mausových. Jejich nadšení pro mermaiding skvěle předávají dál nejen dětem.

Sledujte je ať vám neuniknou žádné lekce ani kurz. 

Od 6. října 2022 spouští kurz mermaidingu v Plaveckém bazénu Olomouc (Legionářská 1090, Olomouc)

www.finfarium.cz


Ukázková lekce mermaidingu v YMCA Praha Na Příkopech

Ukázková lekce mermaidingu v YMCA Praha Na Příkopech

Mermaiding nemusí být jenom hra. Plavání s monoploutví je opravdová sportovní disciplína a naše ploutve jsou naprosto bezpečné. Zjistíte, že plavat jako delfín není až tak těžké a možná, že vám tenhle krásný sport s nádechem pohádky také učaruje.
Lekce trvá 60 minut a během ní si děti vyzkouší jak to u nás na kurzech chodí


Kurz mermaidingu v Praze v YMCA

Kurz mermaidingu v Praze v YMCA

Jste z Prahy nebo okolí a máte rádi mořské víly a pohyb ve vodě? Pak se na Vás těšíme na ukázkové lekci mermaidingu aneb plavání s monoploutví v obleku mořské víly nebo fishboye. V sobotu 4. února v 10:00 se na vás těšíme v bazénu YMCA v Praze na Příkopech.


Lektor mermaidingu- Level 1: Jednodenní kurz

Lektor mermaidingu- Level 1: Jednodenní kurz

Co??

Chcete vědět, jak naučit žáky zdravě a bezpečně plavat mermaiding, jak kvalifikovaně vést kurzy, jak sestavit program tak, aby děti bavil? Přijďte se učit od těch nejlepších: od mistryně světa plavání s monoploutví Zuzany Svozilové. Cílíme na plavání s monoploutví, ne na freediving. Tímto kurzem je však možné na něj navázat. Avšak mermaiding není freediving!