Mermaiding je krásný sport plný zábavy, barev a radosti. Mermaiding je plavání s monoploutví v obleku mořské panny či fishboys. Je to kouzelný a zároveň dobrodružný svět. Plaváním s monoploutví spojujete dohromady posilování hlavních svalů na těle, díky zdravému pohybu nazývaném delfíní kopnutí a zároveň si užijete spoustu zábavy. Mermaiding je sport širokých možností a stále není plně objeven a prozkoumán. Rádi bychom Vás tímto kouzelným světem provedli a podělili se s vámi o nádherné zážitky ze světa mořských víl a fishboys.

Plaveme v bazénech v: Praze, Říčanech, Neratovicích, Pardubicích a mnoha dalších místech. Většinou začínáme v září / říjnu, ale můžete se k nám přidat i během roku. Také pořádáme příměstské tábory a dokonce se chystáme na podzimní camp! Pro lektory máme kurzy, kde je naučíme techniku, aby i oni mohli trénovat mořské panny a fishboys.


Kurz mermaidingu v Říčanech

Kurz mermaidingu v Říčanech

Pravidelný kurz mermaidingu pro děti v Říčanech

V září 2023 pro vás opět spustíme oblíbené kurzy Mermaidingu v Centru Na Fialce, které budou probíhat většinou každou následující neděli až do dovršení vybraného počtu hodin.

Pokud by se k nám Vaše malá víla nebo fishboy chtěli přidat, pak ho mezi sebou rádi přivítáme ve skupince pro začátečníky.


Mermaiding v Bílovci

Mermaiding v Bílovci

Mermaiding nedaleko polských hranic s krásnou Barborou Peschovou pro děti 5-15 let. Paní Peschová pořádá velkou spoustu akcí, kde se nejen malé mořské víly mohou zůčastnit například focení pod vodou nebo si zkusit mermaiding v rámci kurzu pro malé modelky. 

Doporučujeme sledovat :)


Mermaiding v Kravařích u Opavy

Mermaiding v Kravařích u Opavy

Ve své plavecké škole Šupinka pořádají skvělé instruktorky Radka Malchárková a Markéta Bartošová mimo jiné i hodiny mermaidingu. Jsou to certifikované lektorky Lucky Swim a plavou právě s ploutvičkami a kostýmy naší značky.

Veškeré informace o jejich hodinách mermaidingu najdete:

https://www.plavanisupinka.cz/mermaiding/


Mermaiding Bruntál/Přerov/Olomouc

Mermaiding Bruntál/Přerov/Olomouc

FINFÁRIUM! To je mermaiďácká plavecká škola mořských víl Katky a Aničky Mausových. Jejich nadšení pro mermaiding skvěle předávají dál nejen dětem.

Sledujte je ať vám neuniknou žádné lekce ani kurz. 

Od 6. října 2022 spouští kurz mermaidingu v Plaveckém bazénu Olomouc (Legionářská 1090, Olomouc)

www.finfarium.cz


Lektor mermaidingu- Level 1: Jednodenní kurz

Lektor mermaidingu- Level 1: Jednodenní kurz

Co??

Chcete vědět, jak naučit žáky zdravě a bezpečně plavat mermaiding, jak kvalifikovaně vést kurzy, jak sestavit program tak, aby děti bavil? Přijďte se učit od těch nejlepších: od mistryně světa plavání s monoploutví Zuzany Svozilové. Cílíme na plavání s monoploutví, ne na freediving. Tímto kurzem je však možné na něj navázat. Avšak mermaiding není freediving!