Cenově výhodný set se skládá z obleku fishboy, monoploutve a plavek. Můžete si vybrat z variant s UV trikem a bez trika.

Oblek fishboye vyniká propracovaným designem, na kterém si dáváme velmi záležet. Základním rysem obleku je jeho spodní část ve tvaru ploutve delfína. Naše monoploutev přirozeně napomáhá plavacímu stylu delfín a bezpečně bez zatěžování kloubů a bederní páteře, umožňuje plavání pod vodou. Tajemství zdravotně vhodné monoploutve tkví v přichycení nohou plavce přímo k listu ploutve.

Materiál Nano Ag obsahuje nesepratelné nanočástice stříbra, které zjišťují antibakteriálnost plavek hubením většiny bakterií včetně stafylokoka, množících se v běžných mokrých či vlhkých plavkách.

Nezapomeňte si také vybrat monoploutev nebo celý set pro mořské fishboye . Naše monoploutev přirozeně napomáhá plavacímu stylu delfín a bezpečně bez zatěžování kloubů a bederní páteře, umožňuje plavání pod vodou. Tajemství zdravotně vhodné monoploutve tkví v přichycení nohou plavce přímo k listu ploutve.


Revoluční materiál se stříbrem!

Podařilo se nám vyrobit materiál, který je natolik unikátní, že jsme se rozhodli, že již z jiného materiálu plavky, legíny ani obleky pro mořské panny a fishboye šít nebudeme. Leda bychom vymysleli ještě něco lepšího, ale to si nyní neumíme představit. 😊 Tento materiál byl vyvinut přímo pro Lucky Swim, proto z něj můžete zakoupit pouze naše produkty. 

V čem je materiál Nano Ag unikátní?

  • Obsahuje nesepratelné nanočástice stříbra. Slovo „nesepratelný“ je naprosto klíčové, protože nedostatkem většiny materiálů se stříbrem je právě to, že se stříbro v průběhu času vypere a materiál tak ztrácí na kvalitě.
  • Antibakteriální efekt – stříbro je přírodní bezpečné antibiotikum, jehož částice ovlivňují metabolismus bakterií potlačením jejich dýchání a tím je likvidují. Nanočástice stříbra zajišťují antibakteriálnost plavek hubením většiny bakterií včetně stafylokoka, množících se v běžných mokrých či vlhkých plavkách. Již tedy nemusíte být obavy z kvasinek, zánětů.
  • Fresh efekt – speciální výrobní technologií vzniká mikrovlákno s průřezem, jenž má na povrchu podélné drážky, které zajišťují odvádění vlhkosti od pokožky na povrch výrobku, kde se odpaří. Díky tomu materiál působí nadále svěže a nezapáchá.
  • UV efekt 50+ – povrchová úprava mikrovláken UV filtrem- “full dull“ snižuje teplotu pod povrchem látky a zabraňuje nežádoucímu prostupu záření k pokožce. Tato povrchová úprava je trvalá a nelze ji odstranit praním. Materiál tak nejen chrání pokožku před UV zářením, ale zajišťuje také teplotní komfort. Kvalita účinku je podložena certifikací.

Výrobky dosáhly nejvyšší kvality Grade AAAAA.