Velikonoční mermaid camp 2023

Pojeďte s námi nejen za Disneyho Malou mořskou vílou, ale i za všemi dalšími oblíbenými kreslenými hrdiny, kteří ožijí v pohádkových průvodech. Zábavné atrakce, strašidelné domy, epické horské dráhy, vodní plavidla a další velká spousta zábavy.

Sejdeme se v 7:30 přímo na Letišti Václava Havla v Praze. Terminál upřesníme na začátku jara. S sebou do Paříže si vezmeme jen batůžek s náhradním oblečením, a základní hygienou (ideálně jen kartáček na zuby, vše ostatní jako šampón, mýdlo, zubní pastu a ručníky budou na místě k dispozici).

Ostatní věci na pobyt v Kutné Hoře si necháme dopravit na místo (zavazadlo odevzdáme na letišti našim kolegům).

Po příletu do Paříže se přesuneme do ubytování, dáme si večeři a půjdeme se vyspat na ten velký zážitek. Hned ráno vyrazíme do Disneylandu a strávíme zde celý den. Druhý den dopoledne se vydáme do centra na Eiffelovu vež, kde vystoupáme až do druhého patra a pokocháme se výhledem na krásy Paříže. Odtud se vydáme k Elysejskému paláci, a přes Champs-Élysées až k Vítěznému oblouku, kde si povíme něco o tom co má společného s naším Slavkovem 😊.

Poté se přesuneme na letiště odkud odletíme zpět do Prahy. Bude na nás čekat přistavený, soukromý autobus, který nás převeze do ubytování v Kutné Hoře. V sobotu nás dopoledne opět čeká mermaiding a odpoledne bobová dráha. V neděli dopoledne si taktéž užijeme bazénu, odpoledne motokáry a neunikneme velikonočním tradicím. Upleteme si pomlázky, nabarvíme vajíčka, a vyrobíme si něco na sebe, aby nás nepokakal beránek. V pondělí ráno si dáme beránka a mazanec a vyrazíme na dobrodružnou velikonoční bojovku o zlaté vejce.

Zbyde nám i čas na návštěvu tradiční Kutnohorské Velikonoční pouti.

 

Zpět do Prahy se vrátíme kolem 17h (upřesníme z kraje jara 2023) na Metro Háje, případně lze řešit dopravu zpět individuálně s rodiči.

 

Jako vždy bude pro informativní účely zřízena soukromá facebooková skupina, kam budeme sdílet živá vysílání, příspěvky

PRO KOHO?

Pro všechny holky a kluky od 7 do 14 let (jinak po dohodě)

KDY?

5. - 10. dubna

KDE?

3x noc v Paříži v hotelu F1

2x noc v Muzeum Lega Kutná Hora

CO?

Mermaid camp s Lucky Swim, s návštěvou Paříže.

CENA?

14.500,- při přihlášení do 1.12. 2022 (záloha 9.500,- doplatek 5.000,- splatný 15. 3. 2023)

 

A kdo s vašimi dětmi pojede?

Jana Smejkalová - studentka FTVS, instruktorka mermaidingu, a naše zkušená vedoucí

Adéla Ostrihoňová - studuje vysokou školu, vyučuje mermaiding a miluje všechny zvířata

Monika Říhová - studuje gymnázium, jako praktikantka se účastní jak lekcí tak mermaidingu tak i pobytových a příměstských táborů

Jan Brokeš - náš dlouholetý vedoucí pobytových i přímestských táborů

Zuzana a Jan Šafrovi - majitelé Lucky Swim, a organizátoří všech našich akcí

Cena při přihlášení do 30. listopadu je 14.500,-

Od 1. prosince je cena 16.500,-

Přihlášku naleznete níže. Po jejím obdržení Vám zašleme zálohovou fakturu, po jejím uhrazení je Vaše přihlášení závazné. Zasílejte na tabory@luckyswim.cz.