Co se děti naučí?

I v tomto kurzu budeme plavat. Zdokonalíme techniku a naučíme se plavat s ploutvemi. Díky kostýmům, které vám po dobu kurzu zapůjčíme, si navíc užijete i spoustu zábavy. A jak je u nás zvykem, i pro tento kurz máme nachystánu spoustu her. Vše se tak naučíte hravou formou. 


Jak lekce probíhají?

Samotná lekce trvá 60 minut. Děti přebíráme od rodičů ve vestibulu aquaparku, kde po prezenci děti odcházejí již samostatně jen s instruktory do šaten. Lekci zahajujeme rozcvičkou na suchu, rozplaváním a opakováním předcházející lekce. Následuje hlavní výuková část v délce asi 30 minut. Zbývajících 15 minut je pak věnováno hrám, soutěžím či jiným zábavným činnostem. Pomůcky a hračky jsou dětem v průběhu výuky zapůjčeny. 


Co si vzít s sebou?

Dětem na odpolední kroužek postačí pouze plavky a ručník. Pokud jsou děti zvyklé, mohou si nosit plavecké brýle (nikoliv však potápěčské). Děti s dlouhými vlasy pak musí mít koupací čepici nebo alespoň gumičku. Přibalíte-li jim další věci, je to na jejich zodpovědnost.

Zejména pak v zimních měsících dbejte na výběr oblečení. Dětem stačí jen tričko a tepláčky, které se jim snadno oblékají. Zbytek věcí doporučujeme nechat u rodičů ve vestibulu, kde se před odchodem mohou dooblékat. Vyvarujte se prosím punčocháčům apod.


Kde plaveme?

 

Aquapark Kravaře

Kostelní 2075, 747 21

Kravaře

Těšíme se na vás!