Letní mermaid camp 2023

První den prázdnin začneme přímo pohádkově! Vyrazíme za dobrodružstvím na jedno z nejkrásnějších míst v České republice, na Jižní Moravu k Novým Mlýnům.

Táborem nás provede hra Šifra víly Leontýny. Jako vždy nás bude čekat spousta her, zábavy a výletů. Jeden z těch hlavních bude celodenní návštěva Aqualandu Moravia, kde se, věřím, všichni dostatečně vyblbneme. Celotáborová hra nás zavede i na krásný zámek Lednice, kde si užijeme soukromou prohlídku. Projdeme si okolní naučné stezky a samozřemě nevynecháme nádheru vodního díla Nové Mlýny a plavat mořské víly a princové budou na nedalekém koupališti. Po celou dobu nás čeká opět domácí strava formou švédských stolů, aby si děti samy vybraly co a kolik chtějí. 

Sejdeme se 1. července v 8:15 na Hlavním nádraží, nad prvními eskalátory u východu ke stanovišti TAXI. Přesné místo vám označíme do whatsappové skupinky, kterou zřídíme cca 3 dny před odjezdem. Zavazadla odevzdáme našemu doprovodnému vozidlu, aby se nám snadněji cestovalo. S sebou na cestu si vezmeme jen malý batůžek.

Čeká nás přestup v Brně a potom už to nebude dlouho trvat a dorazíme do cíle! Do malebné obce Pouzdřany. Ubytovaní budeme v apartmánech Habánská, které budeme mít celé pro sebe. A pak už začne první prázdninové dobrodružství! Krásy Moravy, mermaiding, kamarádi, výlety a spousta zábavy! Ty nejlepší prázdniny s Lucky Swim! 

Návrat plánujeme opět na Hlavní nádraží, 8. července v 17:00.

Jak se máme a co zrovna vyvádíme s vámi budeme opět sdílet na speciálně vytvořené facebookovské skupině jen pro rodinu, živá vysílání, příspěvky a storiečka jsou samozřejmostí. 

Pokud za námi pojedete ze vzdálenějších míst republiky lze se domluvit i na jiných místech srazu, neváhejte nám napsat či zavolat. Vždy se domluvíme :) 

PRO KOHO?

Pro všechny holky a kluky od 7 do 14 let (jinak po dohodě)

KDY?

1. - 8. července

KDE?

8 dní a 7 nocí na Jižní Moravě, obec Pouzdřany

CO?

Letní mermaid camp s Lucky Swim

CENA?

7.900,- včetně všech vstupů

 

A kdo s vašimi dětmi pojede?

Zuzana Maňáková - naše zkušená vedoucí

Gabča Janků - studentka FTVS, táborová vedoucí a instruktorka mermaidingu

Monika Říhová - studuje gymnázium, jako praktikantka se účastní jak lekcí mermaidingu tak i pobytových a příměstských táborů

Jan Brokeš - náš dlouholetý vedoucí pobytových i přímestských táborů

Zuzana a Jan Šafrovi - majitelé Lucky Swim, a organizátoří všech našich akcí

Přihlášku naleznete níže. Po jejím obdržení Vám zašleme zálohovou fakturu, po jejím uhrazení je Vaše přihlášení závazné. Zasílejte na tabory@luckyswim.cz.